Przyssawka wibrująca automatyczna FERRATI VIBRA
dostępny - bardzo duża ilość | ZAPYTAJ O RABAT: nr tel. 797 527 987
Opis
Przyssawka wibrująca automatyczna FERRATI VIBRA
Nr artykułu: F10105
VIBRA to przyssawka wibrująca emitująca mikrowibracje o wysokiej częstotliwości. Osadzenie baterii określa środek ciężkości, zwiększając efektywność działania i pozytywnie wpływa na wygodę użytkownika. Dodatkowo, silikonowa podstawa pełni rolę przyssawki do powierzchni gładkich, podkreślając nasz nacisk na wszechstronność. Mechanizm wibracyjny jest sterowany z wyzwalacza wyposażonego w sześciostopniową skalę. Skutecznie wspomaga zagęszczanie wypełniających zapraw klejowych pod okładzinami dekoracyjnymi. Dzięki temu usuniesz pęcherzyki powietrza, które w przyszłości mogą spowodować pęknięcia okładzin. Przyssawka wibracyjna VIBRA jest doskonałym narzędziem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów zajmujących się układaniem płytek, umożliwiając precyzyjną i wydajną pracę. Polecamy skompletować ją z którąś z naszych przyssawek próżniowych dla pełnego usprawnienia swojej pracy! Przyssawka wibracyjna dostarczana jest w praktycznej walizce, aby chronić i bezpiecznie transportować produkt.
- W komplecie znajdują się : walizka, przyssawka wibracyjna VIBRA, 2 x akumulator 7,5Ah, ładowarka, walizka transportowa, instrukcja obsługi.
Cechy produktu:
- Regulacja wibracji w zależności od potrzeb – 6 stopni regulacji.
- Precyzja i wydajność – dzięki regulowanym wibracjom skutecznie rozprowadzimy klej pod płytką i usuniemy
- pęcherzyki powietrza.
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę i praktyczność w użytkowaniu.
- Przyssawka z białym silikonem nie brudzącym materiału.
- Dostępność wszystkich części eksploatacyjnych.
Dane techniczne:
- Zasilanie: akumulatorowe
- Napięcie [V]: 21
- Materiał: blacha, ceramika, dekton, kamień naturalny, lastryko, szkło
- Rodzaj materiału: gres, lastryko, marmur, płytka ceramiczna
- Średnica [mm]: 180
- Maksymalny udźwig [kg]: 150
- Ilość drgań [dr/min]: 21000
- Poziom regulacji drgań: 6-stopniowy, skokowy
- Zalecana wysokość podnoszenia [mm]: 200
- Manometr: nie
- Wyświetlacz: nie
- Zawór spustowy: elektroniczny
- Pojemność akumulatora [Ah]: 7,5
- Ilość akumulatorów w komplecie: 2
- Waga [kg]: 3,5
- EAN: 5905806970005
- SKU: F10105













Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.