100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam72Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Do darmowej dostawy brakuje: 499 zł
do kasy suma: 0,00 zł
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia = czas dostawy + czas wysyłki towaru (czas kompletowania zamówienia).

Czas dostawy  - około 96% przesyłek dostarczanych jest w ciągu 24 godzin. Czas dostawy zależy od przewoźnika oraz adresu odbiorcy.

Czas wysyłki towaru zależy od dostępności towarów. Przy każdym produkcie widnieje informacja (zatytułowana "Wysyłka w ..."), która mówi o maksymalnym czasie, jaki potrzebujemy, aby wysłać towar.

  • W przypadku płatności przelewem tradycyjnym lub płatności online produkt wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie.
  • W przypadku odbioru osobistego, czas realizacji zamówienia skraca się o czas dostawy, a więc rzeczywisty czas realizacji zamówienia równa się czasowi wysyłki towaru, który jest podany przy każdym produkcie. O możliwości odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym poinformujemy Cię drogą mailową lub telefonicznie.

Uwaga! Przy płatności przelewem tradycyjnym czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas realizacji przelewu.

W praktyce czas realizacji zamówienia wygląda następująco:

Wysyłka natychmiast - produkt jest dostępny w naszych salonach stacjonarnych "od ręki". Towar zostanie wysłany maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przesyłka zazwyczaj jest dostarczona następnego dnia roboczego.

Wysyłka w 3 dni - produkt jest dostępny w naszych magazynach. Maksymalny czas na wysyłkę to 3 dni robocze. Przesyłka jest dostarczona zazwyczaj przed upływem 3 dni.

Wysyłka w 7 dni - produkt jest dostępny w naszych magazynach zewnętrznych. Maksymalny czas na wysyłkę to 7 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczona zazwyczaj przed upływem 7 dni.

Wysyłka w 14 dni - oczekujemy na dostawę od producenta, dlatego czas wysyłki może wydłużyć się do 14 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczona zazwyczaj przed upływem 14 dni, aczkolwiek zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku takiego zamówienia.

Dodatkowe informacje:

- przy zamówieniu, w którym produkty mają różny czas wysyłki, czas realizacji całego zamówienia będzie powiązany z produktem, którego czas wysyłki jest najdłuższy.

- jeśli zależy Ci na wcześniejszym dostarczeniu jakiegoś produktu z zamówienia, który ma krótszy czas wysyłki, możemy wysłać paczki oddzielnie. W tym celu prosimy o kontakt z nami.

- stale monitorujemy i aktualizujemy dostępność naszych produktów dbając o to, aby informacje na stronie pokrywały się z rzeczywistymi stanami magazynowymi. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że czas realizacji jakiegoś zamówienia wydłuży się, natychmiast skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i ustalenia satysfakcjonującego rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl